| LeKaAlex a întrebat:

Credeti ca va incepe al 3-lea razboi mondial in ucraina este revolutie si rusi sunt acolo si rusi au venit cu tankuri sa-i apere pe rusi lor si e si in kiev revolutie parca daca obama o sa creada ca rusi vrea sa cucereasca Europa si ii va ataca pe rusi va incepe al treilea razboi mondial dar rusi oricum castiga ca au bombe nucleare care distruge globu printr-o apasare de buton :))http://www.youtube.com/watch?v=7eTuFAR169s#aid=P-b4CrQsB ao

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si americanii au bombe atomice, daca statele unite face alianta militareasca cu restul tarilor europene invinge Rusia. Oricum eu nu cred ca europa va fi atacata de Rusi e doar o amenintare temporara si vor ramane cu Crimea banuiesc.

| Notforgiven a răspuns:

Salut.In primul rand e doar o revolutie al ucraineenilor, nu are treaba Americanii.In al doilea rand Americanii sau Rusii, tot aia-i.Ei au "alianta" mai...veche in stapanirea lumii. Nu cred ca va fi razboi niciodata intre cele doua asa zise puteri, pentru ca e de fapt acelasi lup.