| Cumintzel a întrebat:

Credeti ca va ninge in acest an? Si in ce luna credeti ca va incepe sa ninga?:X Eu abia astept sa ninga, fara oprirelaughing.big grin

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal ca va ninge.Mai rar iarna fara ninsoare.Ca sa-ti spun luna, ziua si ora nu am cum.

| Fatamuntilor a răspuns:

Te cred ca iti place cand ninge, dar gandeste-te ca se bloca drumurile, utilajele de dezapezire nu vor face fata!
Sa ninga in limita bunului simt.

| Jipa95 a răspuns:

laughing sa vedem cum va fi vremea

| angemon500 a răspuns:

Logic ca va ninge cam pe la sfarsitul lui decembrie

| Glumet a răspuns:

S-ar putea sa nu ninga anul asta, am auzit ca prin ianuarie ar putea sa ninga.

| Sephyroth a răspuns:

Cred ca va ninge pe 31 noiembrie.

| Cumintzel explică (pentru Sephyroth):

Imi pare rau sa te anunt dar 31 noiembrie 2014 nu exista.

| Sephyroth a răspuns (pentru Cumintzel):

Cam greu. sad Ai avut nevoie de 17 zile pentru a-ti da seama.

| Cumintzel explică (pentru Sephyroth):

De fapt numa azi am citit raspunsurile si nu bag in seama oamenii care se cred "inteligenti".

| Natalia27 a răspuns:

Logic ca va ninge dar nu se stie cand

| Adrianacherry a răspuns:

in 21 noiembrie :p