| Denisa a întrebat:

Credeti in "faci bani pe net"? Ati incercat? Am gasit diferite siteuri unde cica daca dai clik pe reclame primesti nu stiu cati centi sau daca ai blog primesti la fel bani. Unde ii primesti? La usa?laughing (eram curioasabatting eyelashes)

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Da, daca faci un contract de munca poti lucra de la tine acasa pe internet si te plateste f binewinking Trebe sa fii majora si sa ai studii macar administrative asa sansele cresc ca sa fii contratata.