| cata1123 a întrebat:

Credeti in fantome ele exista deci eri eram singur acasa si m-am dus in sufragerie am dat drumul la tv si se auzea ceva erau arcurile de la canapea ca si cum cineva sar fi asezat pe ea am tipat si m-am dus in camera mea sinteam ca cineva se uita la mine gen un ras ciudat am tipat de la ma stiut tot blocul am vrut sa aiu cheile care erau pe policioara dar nu mai erau cand mama a intrat in casa eu am plecat la scolaa m-a intrebat de chei dar eu i-am spus ca erau pe policiara iar ea le-a gasit pe acea canapea ce zziceti fantomele exista vor ceva de la noi?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Probabil ai un suflet care nu si-a gasit pacea care umbla prin casa ta.

2 răspunsuri:
| Vlad93 a răspuns:

Ti s-a parut tot ce este, este in mintea ta

| StEfSySu a răspuns:

Ai vedenii...Schimbati creierul