| anonim_4396 a întrebat:

Credeti in vise, au ele o semnificatie sau nu?

Răspuns Câştigător
| nuconteaza5 a răspuns:

Eu nu cred in toate visele, asta depinde de fiecare persoana sa stii unele vise chiar se indeplinesc tongue

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se indeplinesc acele vise pe care ni le dorim pentru ca gandind pozitiv multe chestii in viata sunt de partea noastra.

| carminaburana43 a răspuns:

Unele au semnificatie altele mai putin. Pina la urma toate au o semnificatie dar cine tine mintetoate visele? Desi o data mi-am propus sa fac un jurnal al viselor pe care le am dar nu am timp amvita prea inarcata nu iomi ramine timp dimineata iar dupa le uit.

| Urzi23 a răspuns:

Nu organiza viata ta dupa vise si alte prostii. Singurul lucru in care poti sa crezi este Dumnezeu.