| Andrusccaaa a întrebat:

Cu ce imi mai pot face poze de la pc? :] cum ar fi cu webu. dar la mine nu merge, altceva pot? happy funda!happy

Răspuns Câştigător
| kitishor a răspuns:

1.downloadezi Photoscape.
2. il deschizi.
3. dai pe "screen capture", adica imaginea unde o mana tine o harta
4. dai capture full scren *iti apare ceva*
Si ti-a facut o poza la pc!

funda bbii? ^.^

| Andrusccaaa explică (pentru kitishor):

Adica mie poza?=] am photoscape.; o3.haide ca iti dau funda; x

3 răspunsuri:
| kitishor a răspuns:

Apropo. vezi ca acum mananc clementine laughing)

| andreutzys a răspuns:

Vezi ca langa F12 exista un buton, prt screen sau print screen. apasa pe el, intra in paint, da copy si acolo o decupezi tu sau o face mai mica, si ii dai save si voila!