| sweetygirl_4263 a întrebat:

Cu ce zodii este compatibil Berbecul?

3 răspunsuri:
| Marghioalaa a răspuns:

Compatibilitate excelenta:

Berbec-Gemeni, Berbec-Leu, Berbec-Sagetator, Berbec-Varsator

Compatibilitate buna:

Berbec-Berbec, Berbec-Balanta

Compatibilitate acceptabila:

Berbec-Taur, Berbec-Fecioara, Berbec-Scorpion, Berbec-Pesti

Compatibilitate redusa:

Berbec-Rac, Berbec-Capricorn

| itscloudyoutside a răspuns:

Zodiile şi prostiile de genul ăsta nu ne influenţează comportamentul, gândirea, felul de a fi etc. Ţi-a răspuns MirƎla la întrebare, dar toate chestiile alea sunt irelevante. Dacă de exemplu tu eşti berbec, iar prietenul tău e rac sau capricorn sau naiba ştie ce, zodiile nu au nicio importanţă atât timp cât vă înţelegeţi, aveţi multe lucruri în comun şi alea alea.

Astrele NU ne influenţează viaţa. Sunt doar poveşti.

| Woodenpints91 a răspuns:

Cu oaia.