| anonim_4396 a întrebat:

Cu exceptia celor care au fost si a celor care sint suspendati, cine are mai multe conturi pe TPU si la ce va foloseste?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Nu stiu la ce ar folosii mai multe conturithinking
Poate doar ca sa dea voturi nefolositoare si stupide altora si pentru a isi alege propriile raspunsuri castigatoare si a se vota pe eilaughing
Eu am un singur cont si nu imi doresc sa imi mai fac.happy big grin

15 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Dar cei care au fost suspendati, de ce sa aiba mai multe conturi? Au anuntat macar cine sunt?

| Flav a răspuns:

Enigmo te contrazic. La rds ip-ul e dinamic, se schimba la fiecare intrare pe Internet. Se poate depista numai dupa mac-ul placii de retea, ceea ce e nitel mai greut, si nu cred adminii se complica cu astfel de treburi. happy

| lia a răspuns:

Uhuuu, love is in the air laughing
Mai baieti, dar voi doi chiar va iubiti, nu gluma laughing rolling on the floor

| Leea1234 a răspuns:

Sa stii ca eu nu m-am gandit sa-mi fac mai multe conturi pe TPU!
pentru. ce?
si asa ma enervez pe asta... daca as avea doua... mi-as dubla starea de nervozitate si cred ca m-as duce la socola!

| marry a răspuns:

Am unu si bun...nu-mi trebuie mai multewinking

| yadora a răspuns:

Pai ca sa concureze cu ei insasi, sa vada care dintre conturi are o pozitie mai buna in top sau sa faca misto de altii si sa nu se stie cine e!

| vyol3ta a răspuns:

Eu am unul si bun big grin
imi junge asta happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am fost delegat sa raspund pentru ei, pentru voturi stupide si raportari in exces a unor raspunsuri considerate "la misto" rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nebundupatine buna asta, este o posibila explicatie rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deja a raspuns @nebundupatine, asa incat eu nu pot decat sa fiu de acord cu el.insa ceea ce ma supara, este faptul ca adminii cunosc acest lucru, deoarece au posibilitatea verificarii ip-ului, insa nu vor sa ia nici o masura.probabil ca se complac in aceasta situatie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adminii nu au nici un interes sa interzica utilizarea mai multor conturi de un singur utilizator. Fiind mai multe conturi, automat se vad mai multi useri, ceeace face ca site-ul sa para mai popular decit este in realitate si de aici multe altele big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@flav-ai dreptate, si eu am ip dinamic, insa tot se poate afla.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal ca se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Orice e posibil, dar sa fi doua pers. diferite pe site e complicat., pana la urma ii depistez eu, nu-i asa Emile?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@A. M. G. Tudor -ma bucur atunci cand se fac speculatii pe identitatea mea.asta denota faptul ca sunt urmarit pas cu pas, iar raspunsurile mele nu trec neobservate.astept urmatoarea speculatie din partea ta. sper ca nu va fi ''stefan cel mare''. laughing