| anonim_4396 a întrebat:

Acum se pot face conturi multiple pe TPU? Ca am observat ca unii au cate 3-4 si nu sunt suspendati.

Răspuns Câştigător
| EntertainYou a răspuns:

Si eu ma intreb cum rezista SoareDaniel cu atatea conturi pline de frustrari sexuale.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru EntertainYou):

Omul ala mai exagereaza, dar si spune adevarul. Ce mai poti crede cand se vede cu ochiul liber ca fete serioase nu exista? Cred ca peste 80% dintre ele si-ar parasii instant partenerul daca ar gasi altul mai bun. Aici ma refer la SoareDaniel.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, sau alexelektro. Mi-e mila de el. Si-a facut ieri 2 conturi false, special ca sa imi comenteze mie la o intrebare. Si nu e in masura sa comenteze el de mine, ii lipsesc clar cei 7 ani se acasa. Nu are pic de rusine si nici respect. Nu isi masoara cuvintele, desi ar trebui s-o faca, nu a ajuns el la nivelul meu si nu o sa ajunga vreodata. O persoana care judeca si gandeste nu ar face ce a facut el. Nu o spun cu rautate, dar asta e adevarul.