| Clara_6276 a întrebat:

Cu toti ati auzit de concursurile online cu voturi[Unde trebuie sa strangi cat mai multe vizite pentru. a castiga premiul ales de tine]Ati participar vreodata la un astfel de concurs si ati castigat? Am auzit si eu la prieteni ca nu sunt adevarate[dar si eu au auzit de prin alte parti]. As vrea sa stiu exact. A participar vreunul din voi si a castigat? Multumesc

19 răspunsuri:
| ZuuZaaA a răspuns:

Salut
Eu una nu am participat, dar multi prieteni au participat la concursuri de astea si spun ca nu sunt adevarate, ca, desi castigi, nu iti trimite nici un premiu.
Pa, pa.

| lorrenush a răspuns:

Nu stiu.eu totusi particip la un concurs si acolo siguri castigi daca strangi voturi.va rog dati-mi un vot aici http://www.mp3fustangiu.com/concurs/concurent-lorrenush.html multumesc

Răspuns utilizator avertizat
| Liviu3478 a răspuns:

Salutare
am eu acolo cont

| maryngeorge a răspuns:

Nu sunt adevarate iti strangi nr de voturi si nu iti trimit nimic nici macar un email sau sa-ti spuna ai castigat ajungi la numaratoare si ia se duce sub 0 ex...3, 2,1, 0, -1,-2,-3...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu unul am participat si va spun ca nu prea am castigat adica nu am castigat deloc pana atunci intrati pe www.axyy-mp3.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Concurcurile onlyne sunt tasplatite (addica este adevarat ca khistiihee heeyd-ul meu este cosmin_sarutama25 acola poti sa imi pui mai multe intrebari ) pa... ceuhappywinkinghee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, da nu am castigat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu particip acum am nevoie de cat mai multe voturi asa ca intrati si votati-ma va rog http://superfete.cancan.ro/2010/07/larisa-4/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

www.zuum.ro/pagina.php?id=125 dati un click si aici cine vrea.eu deocamdata nu am castigat nimica dar am participat si particip in continuare la concursuri.nu se stie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu am castigat inca. dar am fost la un pas.deci ma ajuta cineva sa fac pasul acum? o accesare vreau.ms. va pup
www.zuum.ro/pagina.php?id=133

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Particip si eu acum la un concurs de genul acesta daca avet placerea ma putet ajuta sa aflam raspunsul cu un vot pentru costi ultras http://www.sport.ro/......rpool.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| FlaviusLuis a răspuns:

Salut! Eu nu am participat dar prieteni mei au participat si au castigat la acest concurs dati un click si intrati SPAMpagina.php?id=1816 si sigur veti castigahappy

| StefanC a răspuns:

Pai hai sa testam daca e adevarat sau fals. asa ca va rog dati un click aici http://www.zuum.ro/pagina.php?id=41 :D

| dyenootza17 a răspuns:

In unele concursuri cu voturi nu cred nici eu, dar eu chiar am castigat la un concurs de pe ProTv la care trebuia sa strang voturi... oricum eu nu cred in toate concursurile, deoarece unele sunt chiar false

| dyenootza17 a răspuns:

Eu am participat la mai multe concursuri si cred ca unele nu sunt adevarate...este adevarat ca la un concurs cu voturi de pe ProTv am adunat suficiente voturi si am castigat... dar nu toate concursuriel sunt adevarate.

| Tigrul_3684 a răspuns:

Da si eu am auzit de concursuri de genul acesta si m-am inscris si am castigat daca vreti un concurs adevarat accesati site acesta.
http://fripta.com/u.php?user=TiGrUl