| joy a întrebat:

Cati ati participat la concursurile de pe heyo? eu nu m-am inscris dar am vazut ca sunt o gramada de concursuri si de premii. Ai castigat vreodata un concurs? Daca da, ai primit premiul? Sau a fost teapa? Sunt curioasa! Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Si eu am participat la cateva, la unul am luat locul 3, dar nimeni nu m-a informat de nimic, o fi teapa.laughing

| Leea1234 a răspuns:

Am vrut sa particip pe heyo, la concursul cu cel mai frumos profil de pe hi5, dar mi-am dat seama ca nu am sanse si am renuntat! de castigat, am castigat cate ceva nu premii foarte importante dar macar nu am ramas nerasplatita! cel mai important premiu a fost de la whiskas am castigat mancare pentru pisica pentru un an de zile, si de fiecare data cand scoteau cate un produs nou pe piata imi trimiteau ca sa-l probez (nu eu pisica)faza tare era ca ei au continuat sa-mi trimita produse desi eu nu mai aveam pisica de mult! pentru cei care nu au castigat niciodata nimic : NU UITATI SPERANTA MOARE ULTIMA! SUCCES

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Hello, Joy! ti-ai luat JOY de pe iunie, cu 33 tipsuri hot? valabil si pentru toti ceilalti, care vor sa-si upgradeze calitatea senzatiilor... in cuplu!>>>...

Anna
| Anna a răspuns:

Si eu am castigat vreo 4 concursuri, unul era cu premii, mi-au cerut si datele sa mi-l trimita, dar a trecut ceva timp de atunci si n-am primit nici un semine...cine stie! Poate cineva chiar a primit cevatongue

eileen
| eileen a răspuns:

M-am inscris si eu, am castigat si eu niste concursuri, printre care unul era cu premii... dar nu am primit nimic pana acum... o fi teapa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am cumparat dvd-urile alea.si in mai pe 22 le-am cumparat si abia acum cateva zile le-am primit mi s-a spus ca au fost probleme cu cel care le transporta de la curiero... oricum premiile le primiti doar cu putin mai multa intarziere... dar ajunghee hee oricum daca vedeti k se face uitat premiul dati-le e-mail disperatiihee hee k intr-un final trebuie sa va trimita premiulhee hee eu o spun din propria experientahee heedar atenti sa postati numai poze cu voi si cu nimeni altcineva...pentru ca nu veti castiga nimic am patit si asta...multa bafta tuturor