| anonim_4396 a întrebat:

Cubanezii au descoperit un tratament eficient impotriva cancerului. A fost testat pe 8000 de pacienti cu rezultate foarte bune.
http://www.primatv.ro/stiri-focus/leac-pentru-cancer.htm l
Musai sa pun si o intrebare, altfel imi dispare postarea. Deci, ce parere aveti?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu cred că s-a descoperit așa ceva, sunt multe boli care nu se pot vindeca.
Pa, pa.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Hmda... dar e facut din venin de scorpion. O fi si descantat?
Nu stiu de ce, dar nu prea mi se pare o chestie de mare incredere. Oare aia 8000 de pacienti erau detinuti politici condamnati la moarte?

| Silvia a răspuns:

Pai...nu prea cred ca este atat de eficient tratamentul astathinking S-au vindecat persoanele alea?thinking

Elianna
| Elianna a răspuns:

Sa-i ajute Dumnezeu si pe ei si... pe noi!

mariana
| mariana a răspuns:

Excelent ar fi sa fie si adevarat, de acest gen de tratament ar putea beneficia si alti muritori de pe TERRA. Cu acest prilej va informez ca, si in Romania, a fost important din China, un aparat care arde celulele canceroase de la anumite tipuri de maladii de acest gen. Centrul medical particular este in Bucuresti si este condus de Dr. Nicolae Verga. Aceasta unitate poate fi contactata la telefon:021/344. 00. 40 sau 021/344. 00. 39.
Astazi am aflat aceste detalii pentru ca de aparat stiam ceva mai devreme si m-am gandit ca este oportun sa pun aceste date si pe site-ul nostru, pentru a fi folositor celor ce navigheaza pe el si se confrunta cu asemenea afectiuni ei ori familiile si cunoscutii lor.
Multa sanatate la toti.
Informatii se pot obtine si la adresa de e-mail:

lolita
| lolita a răspuns:

Tartamentele astea trebuiesc testate o multime de ani pentru a vedea intr-adevar rezultatele eficiente. m-as bucura sa fie asa, este foarte greu sa pierzi pe cineva bolnav de o boala asa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Informatia a aparut la stirile de la ora 6 la Prima TV. Nu stiu ce si cum, doar ce a spus Tzopeasca la stiri.
http://www.primatv.ro/stiri-focus/leac-pentru-cancer.html