| yumeee a răspuns:

Guţă ne reprezintă, Inna ne reprezintă. mai lipseşte Simona Senzual şi ăla de la Caransebeş (îmi scapă numele lui), şi devenim oficial ţara inculturii exploatate până la nesimţire.

| Satisfaction a răspuns:

Bravo lui pentru ca a ajuns pana aici dar mie nu-mi plac manelele asa ca nu ma prea agit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bataie de joc. sa ajunga toti tiganii jegosi sa ne reprezinte tara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne facem de ras.

| Marcella a răspuns:

Eu nu ma dau in vant dupa manele...insa daca Salam a reusit sa fie ascultat in Marea Britanie... Good for him