| Liceanul a întrebat:

Cui i-ar placea sa existe o clona a lui?

Răspuns Câştigător
| Biiskrem a răspuns:

Mie nu.
Clona aia o să dobândească în timp personalitatea sa proprie.

Lăsând la o parte lenea de a te căra până la școală, de a învăța și alte chestii de care te-ar putea scuti copia ta, un singur „tu" e suficient.

Corpul meu rămâne al meu, mintea la fel. Na, sunt chitră!

O seară frumoasăă.

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mie nu.
Baftă!

| Sofer a răspuns:

Ar fi tare cu o clona, nu te mai plictisesti cand esti singur.

| ElenaSA a răspuns:

Da, ar fi intersant, cu exceptia situatiei in care ti-ar juca farse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie, doar experimental.

| Tiffany19 a răspuns:

Nu ştiu părerea celorlalţi, dar eu miaş dori foarte mult.În acest fel, ar avea cine să se ducă la liceu în locul meu.

| Liceanul explică (pentru Tiffany19):

Se scrie "mi-as".

| Tiffany19 a răspuns (pentru Liceanul):

Ştiam că aşa se scrie, dar m-am grăbit şi n-am observat.

| Liceanul explică (pentru Tiffany19):

Graba nu se discuta.

| Liceanul explică (pentru Tiffany19):

Dar fiindca acum ai scris cu cratima se vede ca nu esti analfabeta.