| smek3r a întrebat:

Cum a fost ziua de azi?

11 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Lasat masina in service, lasat telefonul la reparat si am facut sauna in trasportul in comun.
Macar am ajuns acasa unde ma astepta o Cola rece laughing
Una peste alta...astept zile mai bune, dar nu ma plang nici asa

| Mădă0611 a răspuns:

Naspa. Aveam treaba, dar ne-au anuntat ca n-o sa avem apa azi; trebuia s-o opreasca ieri pe la 10 seara, vad ca doar azi pe la 16, parca vad ca nici maine nu pot sa termin treaba aia, curatenia se face cu apa si solutie de curatat, asa ca... naspa. Mai bine n-am mancare 2 zile decat sa n-am apa si sapun, adica nu de sete e vorba.

| zurick a răspuns:

Aia de ieri sau de azi?
Plictisitoare ieri, iar azi trebuie' să fei interesantă. Sper.

| Ibrahimovic a răspuns:

Plictisitoare. A plouat toata ziua si am fost nevoit sa stau in casa, la pc. straight face Dar a fost ok pana la urma. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m-am mișcat din fața calculatorului.
Deci minunată. :3

| smek3r explică (pentru anonim_4396):

Traiasca calculatoarele!

| j1NNNx a răspuns:

Frumoasa laughing!

| eviltwinnn a răspuns:

Daca ma rezum doar la vreme a fost o zi perfecta, inca de dimineata era inorat, acum a inceput ploaia.

| under89 a răspuns:

Nice, dar obositoare. Toată ziua prin oraș, căldură mare, apă n-avem laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru under89):

Esti fată sau băiat?

| under89 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Genul neutruwinking