| Superior a întrebat:

Cum ai rectiona daca ai afla ca cel mai bun prieten al tau reprezinta cea mai mare amenintare si pericol pentru tine?

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

I-as face intarnire cu soarca mea

| Drimmero a răspuns:

Daca ala ar fi un pericol pentru mine, nu mi-ar fi prieten,, simplu.
In ce sens sa fie pericol?

| Superior explică (pentru Drimmero):

Sa vrea sa te omoare? Gen, sa-ti taie franele de la masina si sa vrea sa-ti fure tot? Familie, bani, etc?

| Drimmero a răspuns (pentru Superior):

Cum sa reactionezi? Il iei prieteneste si il feliciti, il inviti la un meci,, la o bere, la un restaurant sa mai vorbiti... ce intrebare, dai cu el de pamant!

| Mayhem666 a răspuns:

Ce bine ca toti prietenii mei, si singurii pe care ii am, ii cunosc doar in mediul virtual, si nu ne-am intalnit niciodata in realitate, iar doi dintre ei, nici macar nu sunt din tara asta, un baiat este din Finlanda, iar o fata este din India. Deci pentru mine nici un prieten de-al meu nu reprezinta vreun pericol. Doar 2 sunt din Romania, un baiat si o fata, dar in viata reala nu ne-am intalnit niciodata. In caz ca te intrebi, da, am si eu prieteni, nu sunt chiar atat de singur. Am doar 4, dar mai bine putini si buni, decat multi care sa te vorbeasca pe la spate.

| oglindasultanului a răspuns:

Ar fi evident de ce am numai zile negre, as pune capat cosmarului, dar faza e ca acest personaj nu-i doar un "prieten" ales de mine de care as putea scapa atat de simplu "rupand relatia", nu-mi este "prieten" deloc ci mai degraba dusman cu autoritate.

| PersonajFictiv a răspuns:

As zice " uite ba, ce inseamna sa faci exces de legale, bine ca nu am pistol".

| ShaOfHatred a răspuns:

D-apai l-as scoate la o bauta.Am ganduri sinucigase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as bucura, pentru ca asta ar insemna ca cel mai rau dusman al meu e total inofensiv daca si cel mai bun prieten e mai periculos decat el.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

LOL. Imi si imaginez. Am deveni si mai buni prieteni, ca asa seamana mai mult cu mine. Care ar fi sansa ca Gresia sa incerce sa ma omoare?

Răspuns utilizator avertizat
| Teffan a răspuns:

M-as duce impreuna cu el si cu Drimmero la bere, ca vad ca si el l-a invitat.

| Drimmero a răspuns (pentru Teffan):

Intr-un bar pentru marele meci de maine, il sustin pentru a fi in continuare pericolul meu, ii fac si cinste sa nu zica ca-s rau/