| Skinnypesci a întrebat:

Cum ajungi camatar sau recuperator bani?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci la facultatea de camatari

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cu un fizic puternic, mult tupeu si nesimtire se poate. Se poate si la puscarie dupa fratii Camatari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da Cum ajungi camatar sau recuperator bani?
trebuie sa ai multi baniiiiiiii si pe urma trebuie sa ai prieteni in politie in procuratura avocati etc in partide, psd.pnl trebuie sa ai relati bine sa fi prieten cu un primar cu cristian popescu piedone sa cunosti si cativa deputati senatori fatio prietena pe procuroarea paula iacob asa si pe urma iti trebuie sa-ti faci un clan care sa-i platesti sa stie sa bata sa omoare dar fate prieten cu rusiiiii si gata si apropo nu stiu cati ani vei mai trai nu stiu e periculos daca o sa urmaresti filme cu strada 18 si mersi 13 salvatrucha iti va trece un fior prin vene.

| manuel72 a răspuns:

Inainte de toate ar trebui sa ai bani ca sa dai cu camata pentru prima varianta, iar pentru a doua trebuie sa fii persuasiv(adica sa-i convingi sa-ti dea banii) si sa te ajute fizicul.

| Λndrei a răspuns (pentru manuel72):

Orice fizic ai avea, tot poate fi găurit, tăiat etc. Aici trebuie să te ajute capu'.

| manuel72 a răspuns (pentru Λndrei):

Asa e...eu ma refeream sa fii pregatit s-o iei la fuga.

| Ciobotaru_Lucian_1990 a răspuns:

Nu ti-as recomanda dar daca chiar vrei sa te faci asa ceva trebuie sa gasesti unul care sa te invete.