| BeT a întrebat:

Cum ar fi viata fara ginduri, sa ai de toate, fara boli, fara razboaie, fara dezastre naturale, etc.etc?/

Răspuns Câştigător
| leddy a răspuns:

Ar fi o viata monotona, fara griji probleme, ar fi toti impliniti fericiti, ceea ce poate ramine doar in visele noastre

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De acord cu tot mai putin primul punct al enumeratiei.Cum fara ganduri?raised eyebrows
Stiu ca uneori mai mult te descurajeaza decat iti dau curaj dar totusi am fi niste oameni teribil de plictisitori fara elehee hee
Ar fi o lume cel putin ideal daca toti am gandi sanatos. Dar in ziua de azi ce e normal e banal deci prostbig grin

| fluturas a răspuns:

Ar fi plictisitor happy
frumoasa nu pot a zic ca ar fi, pentru ca daca nu stii ce ii uratul nu ai de unde sa stii ce ii frumosul happy si mai ales nu poti pretui lucrurile frumosul daca nu ai avut parte de lucruri neplacutewinking

| BeT explică:

Sa inteleg ca nu va place o lume linistita! hahaaaa, Stati asa ca poate un Taifun sau un cutremur, va face sa ginditi la fel ca si mine!

| ilovemusic a răspuns:

Ar fi frumos pentru o perioada dar ar deveni plictisitor dupa cum spune proverbul"Bine fara rau, dar mai bine si cu rau".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce viata e aia, trezeste-te Traiane, ai gasit vreo porta spre alte dimensiuni? Sf-uri baiatule. Cat timp avem la ce gandi suntem vii,, cum puii mei sa nu gandesc la nimic? laughing