| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar trebui sa ma prezint la un casting de moda?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu cred ca imbracata.

| artemis750 a răspuns:

În primul rând, fară emoții, și dacă ai încearcă să le maschezi. Nu te machia prea mult, preferabil ar fi deloc. Haine care să-ți pună în evidență corpul(blugi slim și un tricou, o rochiță bodycon) și să nu fie extravagante. Părul lasă-l așa cum ți l-a dat mama natură și în caz de orice, să ai la tine un elastic de păr, posibil să te pună să-ți prinzi părul.
Mai pe scurt, fără emoții și naturală.

| anonim_4396 explică (pentru artemis750):

Pfoai, sunt baiat!

| artemis750 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ups, scuze.laughing)) Dacă încă ai nevoie de un sfat, la băieți nu e prea greu, fară emoții, asta se aplică și la băieți și la fete, si îmbracămintea să nu fie prea extravagantă?‍♀️ Gen blugi, un tricou alb sau negru si teneși. Nu știu, să pari sigur pe tine, să nu te bâlbâi, să te uiți în ochii persoanei care-ți pune întrebările, și aceste lucruri sunt importante.