| anonim_4396 a întrebat:

Cum arata pentru voi, autoportretul unei fete fitoase?

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

"Cred ca sunt frumoasa si desteaptalove struck.Sunt populara si nu imi place sa barfesc pe la spate[-x..."
Nu mai am inspiratielaughing!

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

''Sunt frumoasa si desteapta,am un telefon Samsung Galaxi,laptop,imi place sa ma imbrac de la Promenada Mall,din New Yorker,sunt cu capitanul echipei de fotbal a liceului, tata e milionar si mama chirurg pe creier, imi place sa ma distrez si sa marg prin toate tarile Europei.Am cunoscut-o pe Miley Cyrus si simt ca intr-o zi il voi intalni pe Justin Bieber love struck
deci...SUNT PERFECTA''

| anutza a răspuns:

Sunt cea mai tare, sunt perfecta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

" Oricum eu sunt mai frumoasa, sunt inteligenta, sociabila si v'am spus ca sunt cea mai frumoasa?batting eyelashes ", si asta ar fi o varianta laughing.