| anonim_4396 a întrebat:

E greu la Teologie?

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca esti interesat de Dumnezeu, de legile lui si mai ales iti place sa afli totul despre EL atunci nu va fi greu deloc!
Ca si orice ai face, daca iti place ceea ce faci nimic nu este greu chiar daca pentru ceilalti pare un infern, pentru tine va parea floare la ureche. Secretul sta in placerea de a face ceea ce faci!

| Xox0 a răspuns:

Materia nu, dar cica mediul de acolo e toxic.

| EestiSodalane a răspuns:

N-am înțeles niciodata oamenii ăștia care întreabă "e greu la ____?"

Dacă deja ți-e frică că o să fie greu nici nu meriți să te duci. Gândește-te la cea mai ușoară meserie și du-te acolo.

| randomuser009 a răspuns:

Fiecare facultate e grea in felul ei.