| vagabond a întrebat:

Cum as putea spune prietenei mele ca plec in spania pentru 1 an sad sa o iau asa mai pe ocolite sa nu-i spun direct

2 răspunsuri:
| ღChloeeღ a răspuns:

''plec in spania''. cine vrea prajiturele? schimba subiectul :]]
Sau cel mai bine fi sincera cu ea, iar daca este prietena adevarata te va intelge, daca nu, asta nu se poate nu`mi prieteniewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ADEVARUL; daca te iubeste te intelege; daca va iubiti gasiti o rezolvare impreuna; daca vrei sa pleci neaparat inseamna ca nu conteaza parerea ei si tot e bine sa ii spui adevarul din principiu sa poata sa isi faca alte planuri