| 123627 a întrebat:

Cum ii spun prietenei mele pe ocolite ca vreau sa facem sex

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trene sa zici direct nu cu ocolis

| ania a răspuns:

Cere- o in casatorie. Daca nu crezi ca sunteti pregatiti pentru casatorie, nu ii cere asa ceva, pacatul curviei aduce blestem pesre viata oricui.

| zurick a răspuns:

Ai nevoie de consent deci îi spui direct și vezi ce spune. Zice nu, accepți asta și aștepți un alt moment.

| nujcatoatesuntluate a răspuns:

De ce nu ii spui direct?

| alexiulian15 a răspuns:

O chemi la tine acasă sa va uitați la un film.

| Moofie a răspuns:

Ti-e rusine sa-i spui direct? esti tu femeia si ea barbatul deci.

| MugiPericol a răspuns:

Daca nu ii zici direct nici tu nici ea nu sunteti pregatiti sa faceti sex, daca nu vrea n o sa vrea nici pe ocolite nici direct