| syd2 a întrebat:

Cum ati vrea sa aratati la batranete? Vreau descriere, gif, sau poza. Eu asa as vrea sa arat http://giphy.com/gifs/anime-gif-bleach-ggCPxks7indhC

29 răspunsuri:
| syd2 explică (pentru RainmakerX):

Doar atat? eu cred ca varianta mea e mai cool ^_^.

| RainmakerX a răspuns (pentru syd2):

Mda.Aveam alta dar era stearsa imediat pentru continut obscen. Thug life T_T

| syd2 explică (pentru RainmakerX):

Ce-i ala obscen? nu prea cred ca adminii controleaza gifurile :*

| RainmakerX a răspuns (pentru syd2):

Lasa ma, nu e genul meu. Nu-s pervers din ala. Te las pe tine zeu al mortii. Eu raman la batranetile mele taica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Ca la 20 de ani,
Fără griji si fără bani."

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

As vrea sa vad asta tongue dar din pacate nu ma va prinde norocu. Ma gandesc la batranete si ma prind fiorii happy

| vaporwave a răspuns (pentru anonim_4396):

Acel moment cand lasi raspuns cu versuri de la Blaxy Girls

| syd2 explică (pentru vaporwave):

Nici nu stiu cine-s alea da macar il stiu pe frumosu asta
https://www.bill.be/uploads/assets/61388/1417606573-swag_crop.jpg

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Pfffff traieste clipa omule. Ce-ti pasă de batranete? Traieste tineretea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru vaporwave):

Acel moment când ii spun lu' Vaporaș (tu) ca versurile sunt de la Voltaj.

| vaporwave a răspuns (pentru anonim_4396):

Acel moment cand lasi raspuns cu versuri de la Voltaj
Asta nu imbunatateste situatia...

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Mi-o traiesc si asa din plin, dar oricum, ty to you beatifull lady.

| anonim_4396 a răspuns (pentru vaporwave):

Acel moment când....auzi, gata hai, schimbam subiectul. Ia zi Vaporaș, cum te cheamă ce varsta ai si ce ai mâncat aseară.

| vaporwave a răspuns (pentru anonim_4396):

Paine cu branza
mereu la 11 noaptea mananc paine cu branza, si dupa pe la 3-4 lapte cu Nesquik

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Mda. Tinerete...

| anonim_4396 a răspuns (pentru vaporwave):

Si restul? Spune numele si varsta sau te bat la cap pana spui.

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Vapor, e un user mai vechi insa nu-mi pot da seama cine e.

| vaporwave a răspuns (pentru anonim_4396):

Meh, nu consider ca, conteaza prea mult

| vaporwave a răspuns (pentru syd2):

Erai aici acum 1-2 ani? Daca nu, n-are rost sa-ncerci

| syd2 explică (pentru vaporwave):

"ca conteaza", cacofonie?, cine esti, stiu 75 % ca am fost prieteni aici in trecut

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

E Ashadow. Phu drace nu! laughing
Vreau sa stiu numele si varsta in rest nu ma interesează.

| vaporwave a răspuns (pentru syd2):

Hmm, chiar ma-ntreb de ce am pus virgula aia intre "ca" si "conteaza"
Stii tu cumva?