| Altadata a întrebat:

Cum credeti ca va veni si va fi sfarsitul lumii? Vreau cat mai multe scenarii. Funda celui mai interesant.

10 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Ai Biblie? Daca da, citeste Apocalipsa.

| Dariusuu a răspuns:

Nu ştie nimeni cum va veni sfârşitul şi dacă va veni.

Imaginaţia mea crede că un virus va distruge omenirea care se ia prin aer.

Refuz să cred că vor veni dragoni, broaşte, balauri, creaturi urâte.

Eu mizez pe un virus nemilos.(Părerea mea).

Dar totuşi probabil că nu va veni niciodată.

| kar1GaNNN a răspuns:

Un Asteroid va lovi Brazilia, iar unda sa de şoc va lovi totul în cale. Pământul se va cutremura violent timp de 30 de minute. Mulţi vulcani vor erupe, Pământul se va crăpa, iar distrugerea în masă propriu-zisă va începe pe 28 septembrie 2015.

Asa a fost odata, cand un asteroid gigant a lovit Pamantul, nu se stie, poate va fi si de data aceasta asa, dar speram ca nu!

| LePotato a răspuns:

Al Treilea Razboi Mondialthinking (sau poate niste zombies rolling on the floor )

| Ibrahimovic a răspuns:

Nu va exista un sfarsit al lumii, parerea mea.

| Innsbruck a răspuns:

Al 3 lea razboi mondial

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Am mai vazut pe la emisiuni ca cica deja e in desfasurare cu cardurile care le introduc acum fortat. Ni se preiau toate datele si.....cam asta e.

| Mariapetrupanainte a răspuns:

Acusi am sa fantazezbig grin Se va incepe o incalzire golbala si toti ghetarii vor incepe sa se dezgete.Valuri usiase vor inumda orase facind pamintul neted.Mii de orase distruse in citeva secunde. Tipete, strigata toti aleaga, fug insa valurile sunt prea rapide si Ii inghit pe toti fara mila.Sii eu cred ca asa ceva este destul de posibil fiindca cum stiu de la geografie daca ghetarii se vor topesc atunci vor inunda tot globul pamintesc si chestia cu incalzirea globala tot poate este ceva real insa sper ca asa ceva nu se va intimpla niciodata macar pina no-i muri eubig grin

| Altadata explică:

Vreau pareri nu ce scrie in cartii sau a spus Nostradamus.