| DomnulFantastic a întrebat:

Cum crezi ca o sa arate viitorul?

Răspuns Câştigător
| Aazra a răspuns:

Viitorul? Ştii cum o să arate? O să ne batem toţi pe ce a mai rămas. Sunt o grămadă de resurse epuizabile (ca uleiul). Vom trăi în sărăcie. Din cauză că suntem prea liberi, abuzăm de asta.
Sau mai există şi varianta cu: Tehnologia o să ajungă la un nivel mai înalt decât acum şi tot mai multe lucruri pe care le puteam face le fac maşinăriile, astfel devenim mai leneşi (incapabili). Înainte creierul nostru evolua, acum că tehnologia face totul(calculatoare, roboţi etc.) nu ne mai batem capul şi devenim mai inculţi. O să ne transformăm înapoi în maimuţe.
Ori Doamne fereşte, o să se producă un măcel în masă din cauza creşterii demografice ridicate..tot ce e posibil.
(şi cei bogaţi vor supravieţui) -Asta e părerea mea-

13 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Ebola va pune stapanire pe glob si vom muri cu totii, sangerand pana la moarte din majoritatea orificiilor.

| William a răspuns:

Mai rau decat prezentul https://www.google.ro/......ps?/search

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Destul de sumbru avand in vedere generatiile tinere

| Fatamuntilor a răspuns:

Gri spre albasru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oribil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al meu? Nici pe departe la fel de stralucitor cum mi-l vedeam pana acum 2 ani.
Al omeniri? Foarte uraaat.

| DomnulFantastic explică (pentru anonim_4396):

Pai ce vedeai acum 2 ani?
Si ce s-a intamplat?

| FatUglyVirgin a răspuns:

Plin de tigani prosti.

| MyGoodLife a răspuns:

Cu mai multi oameni care dau cuba cu trenul

| EchoDemon a răspuns:

Oameni facandu-si poze in oglinda cu un televizor in mana :/

| SerenaSmiley a răspuns:

Luminos

| enyy93 a răspuns:

Vitorul e acum! noi il cream.