| nastyarayray a întrebat:

Cum crezi cine ai putea fi tu in viata anterioara? si cum ai vrea sa traiesti in corpul acestui personaj?

3 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Apropo anterior inseamna viata de dinainte. Poate ai vrut sa spui in viata urmatoare.

as vrea sa ma nasc intr-o familie mai bogata si sa arat bine, si cred ca restul ar veni de la sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred în reîncarnare.
Dar totuşi hai.
Aş vrea să fiu băiat, hihi.
Genul ăla retras, puţin obsedat de cărţi, citate filosofice şi aşa mai departe. Un om care să ajungă cineva, un scriitor de exemplu.
Totuşi... dacă am şi o viaţă fericită e minunat.
Da, ciudată alegere, ştiu.

| Danişor a răspuns:

Eh... Eu nu cred in cacaturi de alea gen : Reincarnarea... Totusi as vrea sa fiu baiat laughing Bafta in continuare!