| anonim_4396 a întrebat:

Cum cuceresti un baiat de 12-13 ani? Cele mai bune, mai multe si mai practice idei primesc funda!

3 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Îi dai un robot Transformers, care are luminiţe incorporate şi cântă când apeşi pe "On".

| 克里斯提 a răspuns:

El ar trebui sa te cucereasca pe tine laughing, dar in fine... ii spui pur si simplu ca iti place de el happy

| UdreaMarius a răspuns:

Pai eu am 14 si prima oara ar trebui sa faceti cunostinta si sa vedeti daca aveti ceva in comun caci daca nu aveti nimic in comun o sa vorbiti ceva de genul sickCeau ce faci?
-Bine! tu?
-Ma plictisesc sad
- Si eu :*
Si in afara de plictiseala nu o sa aveti nimic in comun iar daca aveti ceva in comun atunci puteti sa discutati ca relatia sa decurga ok de la prietenie la o relatie ok happy daca vrei sa mai discutam ma gasesti pe facebook Udrea Marius astept funda happy