| hadasan a întrebat:

As vrea niste site-uri cu idei dragute si practice ca de ex. bijuterii facute acasa sau lucruri decorative. Cele mai multe si mai bune primesc fontita.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Cineva! a răspuns:

Http://www.odettebijoux.blogspot.com/
. Gasesti mai multe siteuri de genu` in dreapta, chiar langa imagini.
Daca vrei de sa confectionezi tu acasa cel mai bine e sa scrii p youtube. si vei gasi foarte multe moduri de a face ce vrei tu.
Gasesti mai multe daca scrii in engleza.[how to make a...].
Nu cred ca sunt siteuri[sau daca sunt nu sunt multe]in care sa-ti arate cum se face
Oricum, eu am invatat de pe u tube sa fac felicitari[superr], bratari, bentite:-J
Bafta:X

| hadasan explică:

Oti mersi dar imi trebuia site-uri cu lucruri sa le pot face chiar eu nu facute de altii

| hadasan explică:

Oti Nu chiar asa imi trebuia da primesti fonta pentru ca te-ai straduit si iti multumesc pentru tot