| onename a întrebat:

Cum e la prima intalnire cu un baiat? Cum sa comportati? Ce subiecte de discutie aveti, avand in vedere ca nu va cunoasteti?

2 răspunsuri:
| Kiddaxd a răspuns:

Păăi,la prima întâlnire trebuie să vă cunoaşteţi mai bine. Îl întrebi despre el. [ex. ce-i place să facă în timpul liber?, care-i culoarea lui preferată? etc] În timpul discuţiei sigur v-a fii un subiect care îl începi tu sau el. Baftă!:]

| Simi_4964 a răspuns:

Trebuie sa te comporti cat mai natural posibil, sa fi exact asa cum esti tu. Nu planuii dinaintie teme de discutii o sa vina fluent ele pe pacrurs, zabeste mai des. totusi sa fi vesela. Si din moment ce nu va cunoasteti puteti incepe cu chestii banale cum ar fi scoala, vacanta( unde ar vrea sa mearga anul asta etc) sau hobby-urihappy. la mine a fost foarte amuzant, eu vorbesc mult si si el... tot incepeam sa vorbim unu peste altul si apoi radeamlaughing. Baftahappy