| MBAAA a întrebat:

Hey! Mai am o intrebare. Eu la prima intalnire, nu prea as stii cum sa ma comport cu un baiat, ce subiecte de discutie interesante sa gasim...imi puteti da cateva sfaturi? Funda big grin

Răspuns Câştigător
| ankadella a răspuns:

In primul rand:
ce hobby-uri are
daca zice de ex. footblalul
gaseste subiecte despre asta
sa stii ceva-ceva despre.:*

apoi inreaba.l despre relatii
daca vrea o relatie serioasa.e pregatit:*
succes!

2 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu trebuie nici un subiect... cred ca cel mai bine este sa va cunoasteti. Vorbiti despre viata voastra, despre scoala si chestii de gen. In rest totul o sa vina de la sine.

| Maya_9911 a răspuns:

Totul vine de la sine. Nu trebuie sa fii stresata, sa-ti faci mii si mii de griji. Zambeste, si fi comunicativa. Va trebuii sa gaseasca si el niste subiecte, nu numai tu. Nu trebuie sa planifici chestiile astea.
Bafta la intalnire! happy