| monicaaa17 a întrebat:

Cum este relatia cu parintii vostri? Va intelegeti bine,sunteti apropiati?
Dar când erați mici, cum va influențau părinții? Puneau presiuni mari pe voi?
V-ati gândit vreodata sa va depășiți părinții? Sa fiti mai buni ca ei? Ati reușit?

2 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Cu mama mea mereu am avut o relatie foarte buna toata viata a fost ca un inger pentru mine. Tata nu mai e dar cu el am avut o relatie neutra ca nu i prea pasa de mine dar macar ma lasa in pace.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am înțeles foarte bine cu ei și ma inteleg in continuare. Doar că nu-mi mai tolerează atitudinea de la un timp și nu au încotro din păcate.