| maryana5 a întrebat:

Cum este sa fi o vedeta?

4 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Cred ca bine(bine, asta daca nu esti numita vedeta din cauza "inteligentei" de ex Sexy Braileanca sau Sensuala aialaughing )in rest...ai tot ce vrei(numai intimitate nu)si poate nu sunt asa de fericite cum parhappy

| dulshe a răspuns:

Intr-un fel bine, si intr-un fel cam rau, bine pentru ca esti famoasa, ai fanii, toti vor sa fie ca si tine, iar rau din cauza ca mereu esti urmarita, sa-ti faca poza, sa vada cu cine te intalnesti ce faci:-s

| ellai a răspuns:

Ca sa afli ar trebui sa intrebi o vedeta. poate gasesti una printre membrii TPUwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce vedete vezi tu pe aici?
Adi... minune la ora asta doarme ca vrea sa creasca mare big grin