| MonkeyBoy a întrebat:

Cum fac canalul de youtube mai cunoscut? Acum am 2 Subscriberi as vrea sa am si eu macar 30.

Răspuns Câştigător
| AlexVizitiu a răspuns:

Pain in primul rand uploadeaza videouri cat mai interesante si la o calitate cat mai inalta{cel putin 720p},pe langa asta comenteaza alte videouri ale altor canale,preferabil care posteaza acelasi tip de videouri ca tine, si, in final distribuie noile tale videouri pe retelele de socializare {FaceBook, Twitter, Goolge+ etc.}.Iti urez succes cu canalul tau.

8 răspunsuri:
| Numero1 a răspuns:

Salut frate, noi doi cam avem aceleasi tipuri de video, da-mi adresa canalului si ma abonez dar doar daca promiti ca daca iti plac videoclipurile mele te abonezi si tu la canalul meu(doar daca iti place videourile, nu te oblig).

| Julyanne a răspuns:

Poate ar trebui sa cauti ceva interesant, sa nu fie prea lung, sa fie ceva placut pentru toti, nu doar pentru unii.

| PikachuPufos a răspuns:

Fa-ti videoclipurile mai interesante, depinde de ce tip de canal ai (gaming, vlog etc.) Fa-ti si putina publicitate prin comentarii la alte videoclipuri( de tip cum faci tu ), dar moderat, nu spamma fara rost. In ultimul rand, tot ce trebuie e sa ai rabdare si sa te tii de ce faci happy

| MonkeyBoy explică (pentru PikachuPufos):

Gaming.

| Hevnoraak a răspuns (pentru MonkeyBoy):

Și ce jocuri uploadezi?

| MonkeyBoy explică (pentru Hevnoraak):

Am facut cu Max Payne 2 si 2 videoclipuri cu PES 2010.

| Hevnoraak a răspuns (pentru MonkeyBoy):

O chestie mică, ca gaming au succes cei cu Battlefield 3 online, Call of Duty Black Ops 2, etc
Cei cu jocuri full care posteaza regulat, cu calitate impecabilă. Aștia au succes.

| MonkeyBoy explică (pentru Hevnoraak):

Da dar nu am cine stie ce PC. Ce jocuri mai sti pentru placa video 256 MB. Da stiu e mica dar pana o schimb da-mi niste jocuri sa aleg. Mersi!