| Børgø a întrebat:

Cum fac parteneriat pe Youtube?

Dau subscribe la cel care stie si are canal de Youtube!

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ca sa devii partener pe youtube iti trebuie o anumita popularitate pe youtube.
Asta inseamna sa ai video-uri postate regular, care aduna un anumit numar de views.
In general devii partener daca ai cam 5 video-uri ce trec de 50.000 de views, sau 2-3 care trec de 100.000.
De asemenea daca la fiecare video postat ai macar 10.000 de views atunci poti deveni partener
*cu conditia ca acestea sa sa fie creatie proprie *

Nu sunt neaparat reguli in sine.
Devii partener atunci cand intri in vizorul youtube.
Daca e sa devii partener o sa fi anuntat pe email de youtube *sau google * si o sa ai dreptul sa postezi reclame in video-urile tale si sa primesti bani prin fiecare click care se da pe reclama si ai dreptul la un channel personalizat.
Dar e mult de munca ca sa devii partener...si conteaza foarte mult si rantingul pe care il primesti la video-uri.

| Børgø explică (pentru Apache):

Multumesc Apache pentru. raspuns. Daca dai canalul tau de youtube dau un subscribe, daca vrei

Apache
| Apache a răspuns:

Si btw : ai postat la categoria nepotrivita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La categoria asta se pun intrebari despre TPU.

| Børgø explică (pentru anonim_4396):

Nu stiam ce sa pun.Gata! Incetati!