| NoOne18 a întrebat:

Cum fac sa fiu o persoana distractiva, amuzanta?

Răspuns Câştigător
| Licutza1999 a răspuns:

Uita-te la mai multe seriale comice si vei invata fara sa vrei sa fii amuzant, vei fi mai mult sarcastic si nici nu iti vei da seama.Succes!

7 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Nu prea ai cum, incearca sa nu iti mai pese sa fi distractiva, fi doar cum iti vine tie sa fi :d

| Afãrinツ a răspuns:

Nu te mai tine in frau. Fi tu insuti.

Fa lucruri mai nebunesti, ai incredere in tine.

Incalca regulile din cand in cand.

Dar cel mai important este sa nu te iei dupa nimeni. Trebuie sa fi independenta, dar in acepasi timp sa inspiri incredere.

Ascunde-ti tristetea, zambeste. Daca zambesti si razi, atunci vei uita de probleme si vei crede ca lucrurile se vor rezolva si ca totul va fi bine (vei gandi pozitiv).

Mult succes!

| Pricked a răspuns:

Întrebarea ta m-a amuzat.hee hee

Nu mai încerca să te faci plăcută, fii tu însăţi! Prietenii tăi se vor simţi bine lângă tine doar dacă tu se simţi în largul tău. So be happy, not funny!

| OnuOnulică a răspuns:

Încercă să petreci mai mult timp cu personele care au haz şi care ştiu să se distreze!
Aşa poate o să înveţi şi tu până atunci stai cu ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi tu, nu incerca sa te transformi in ce se cere.
Cocalarii de azi care baga bani la pitipoance in sutien pe ritm turbo de manele, si ei numesc asta distractie, sunt somerii de maine.
Cine esti tu nu poti schimba, te poti preface, si stii cum se numesc aia? prefacuti.
Ce rost are daca ai castigat toata lumea, dar te-ai pierdut tocmai pe tine?

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Pentru a fi o persoana amuzanta trebuie sa nu te mai inchizi in tine. Fa ceva nebunesc, nimanui nu ii pasa ce faci, decat ce se intampla dupa. Lasa-ti creativitatea sa lucreze.

Sper ca te-am ajutat si sper sa ma ajuti si tu cu o fundita happy!

| SteinZer0 a răspuns:

Fii genul de persoana pe care ai vrea sa o ai in preajma. Fii cum iti doresti tu sa fii, nu exista tipare.