| superpissy40 a întrebat:

Cum imi pot convinge parintii sa merg la Iron Maiden pe 24 iulie? Sau la Rock the city (unde canta Rammstein, Bullet for my valentine si inca vreo 2 trupe) pe 27-28 iulie.Macar la un concert din doua sa merg.Cum ii pot convinge?

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Avand in vedere ca esti minora nu cred ca vei putea intra la concert decat insotita de parinti sad Daca parintii nu asculta rock va fi destul de greu sa ii convingi sa mearga cu tine.