| Elena1234456 a întrebat:

Cum imi pot face un blog care sa arate bine? Sunt mai multe siteuri pe care le-am incercat, dar nu imi place.Si cum pot sa atrag mai multi vizitatori pe viitorul meu blog?

Răspuns Câştigător
| ViVi a răspuns:

Https://www.blogger.com/start
e fain

11 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Sonia95 avem aceeasi problema si eu vreau sa-mi fac blogul faimos

| lily09 a răspuns:

Daca o sa scrii lucruri interesante sigur o sa ai vizitatori....deci vezi cu ce vrei sa atragi atentia.....bafta

| Leandro a răspuns:

Poti sa incerci www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un Blog ori GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!

| AsiSoyYo a răspuns:

Pai eu iti dau un site care din punctul meu de vedere e mai simplu si eu am pe el 11111888 de mii de vizitatori... am 11111888 pentru ca unii intra in fiecare zi. nu se pune daca intrii doar tu... pui poze, iti faci prieteni etc. se numeste sun photo dar nu poti sa il gasesti asa pe google asa ca uite adresa mea noua madaandraelena ( scrii asa pe google ) si unde scrie inregistrare fa-ti acolo. sau daca vrei ceva mai greu incearca pe www.blogger.com/start

| videoblog a răspuns:

Pai daca nu iti plac hosturile internationale, atunci incearca-le pe cele romanesti - ablog.ro, haipa.ro, weblog.ro, blogu.lu. ca sa atragi mai multe vizite, recomand promovarea posturilor in siteuri gen http://www.bagamare.ro/, dar si promovarea pe retele sociale.

| RaLuCk a răspuns:

SoL, Incearca http://blogger.com/, selectezi in limba romana apoi dai creeaza blog, de aici sti ce sa faci! Odata creeat poti pune alt fond de pe pizam.com copy-ezi html-ul apoi intri iar pe blog dai aspect si html stergi ce-i acolo dai paste apoi dai, nu mai stiu cum ii zice :D si gata ai un fond cool! Ca sa il faci cunoscut poti sa ti-l scrii la status, pe forumuri si altele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ieu tot ai caut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ieu tot ai caut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.all4-games.blogspot.com. Cel mai tare site de jocuri. Articole, si cele mai noi jocuri.TRIMITE MAI DEPARTE. UItate cum mi0am facut site-ul sau contacteaza-ma la fcd_vlad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Worldpress.com e cel mai serios si interesant incearcal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata intreba cum sa isi faca blogul mai frumos nu unde sa-si faca blog, desteptilor