| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cum imi pot recupera parola de pe youtube sau google account daca am uitat parola? As vrea s-o recuperez sa sterg ceva videoclipuri.

Faza ii ca pe google acount ai si un mail cu care sa intri iar eu l-am uitat si pe acela.Stiu totusi username-ul.Stiind username-ul pot afla si e-mailul cu care m-am logat pe google account(youtube)?

2 răspunsuri:
| Raizing a răspuns:

O sa fie o judecata, ca o fabula laughing daca esti minor, n, are ce sa, ti facahappy
Cand dai ai uitat parola, trebuie sa pui o adresa de mail, in cazul tau, n-o sti, sa-ti vina 1link cu resatare parola.nu mai ai ce recupera... bucurate ca esti minor laughing

Răspuns utilizator avertizat