| DianaIsHere123 a întrebat:

Cum imi pot schimba numele pe YouTube? Ca incerc sa-mi dau seama de ceva timp, dar nu reusesc straight face. Funda! big grin

5 răspunsuri:
| TizZu15 a răspuns:

De la contul de la G-mail si se afiseaza si pe Youtube.

| мαяdυк a răspuns:

Nu poti decat daca iti faci un cont google si te loghezi pe youtube cu el. uploadurile, playlistturile si ce mai ai u vor ramane exact asa.

| DianaIsHere123 explică (pentru мαяdυк):

Da,dar cum pot sa-mi schimb numele? Asta intreb eu straight face

| мαяdυк a răspuns (pentru DianaIsHere123):

Mda...pai cand iti faci contul google, el va avea un nume pus de tine, contul de youtube va avea numele contului google.asa am facut eu pentru ca acum cativa ani cand mi-am facut cont pe youtube mi-am ales nu nume te tot kktu.Acum cand schimb numele de pe google automat mi se schimba si nick-ul de pe youtube. sper ca ai inteles.

| DianaIsHere123 explică (pentru мαяdυк):

Bine..Atunci cum pot sa-mi schimb numele de pe Google?