| GAMESJOCURI a întrebat:

Cum imi schimb numele pe fb?

4 răspunsuri:
| AnonymuxX a răspuns:

In dreapta sus scrie account dai click si iti apar optiuni, alegi account settings si dai la name si il modifici, dar vezi ca nu merge sa-ti pui numele cu 100 de litere mari, poti sa pui orice nume cu orice litere dar nu ai voie sa folosesti multe semnewinking funda?

| bibigaby a răspuns:

Dai clik pe contul meu apoi la setarile contului! O sa iti apara numele real si numele de utilizator, dupa fiecare o sa fie o banda lunaga si apoi o sa iti apara schimba! Dai acolo si til pui cum vrei!

| bya2011 a răspuns:

Cand intri pe facebook dai in partea dreapta la "Contul Meu", apoi setarile contului si apoi iti apare un tabeu unde scrie "Nume" si scrie acolo "schimba".

| Mоиica a răspuns:

Buna.

Cand intri pe facebook dai in partea dreapta la "Contul Meu", apoi setarile contului si apoi iti apare un tabeu unde scrie "Nume" si scrie acolo "schimba".

Bafta. happy