| Theodor_2430 a întrebat:

Cum imprsionez o fata

5 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nepunand astfel de intrebari in primul rand.

| VivaRoZ a răspuns:

Trebuie sa stii singur acest lucru. daca nu stii inseamna ca nu esti o persoana careia ii pasa prea mult de oamenii pe care ii iubeste si ca esti un tip mai dur care se da un mare smecher in fata fetelor fara sa arate ca este un cavaler pentru ca fetele trebuie protejate de baieti, nu invers.

| amOre) a răspuns:

Sa nu te dai tare, sa fii cit mai amabil, iubitor, sa'i arati afectiunea,
sa faci glume, dar nu de prost gust
sa stii sa ajuti si sa sustii atunci cind e nevoie iar prin inteligenta si prin modul de a vorbi frumos si calculat la fel poti impresiona}}
depinde, daca persoane'i in cauza nu'i de tine.atunci toate eforturile de a o impresiona sunt in zadar!
Bafta =*

| TooToooo a răspuns:

Asta vine de la sin, nu trebuie sa te invete altcineva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In calitate de fata iti spun, ar trebui sa fii cat mai sincer. Daca nu iti da nici un raspuns, nu renunta, asa sunt fetele.