| Superior a întrebat:

Cum ma vedeti pe mine ca si persoana,din intrebarile puse de mine pana acum sau raspunsurile mele?
Apreciez atat comentarii pozitive,cat si negative, in special negative sa vad daca e ceva ce pot schimba la mine.

6 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Foarte simpatic, nu stiu daca e de schimbat ceva, e bine ca fiecare sa fie original si diferit de altii, nu stiu cum esti acasa.Un sfat:mereu sa fii atent la nevoile celor din jur, ajuta unde poti cu ce poti. Daca deja faci asta atunci e ok.

| Superior explică:

Apreciez happy

| ShaOfHatred a răspuns:

Pai esti curios, de treaba, visator (cam ce zice 393Dan laughing )
Nu imi place numele tau laughing Doar o parere proprie.
Btw nu te schimba pentru altii, doar daca si tu vrei acea schimbare.

| Superior explică (pentru ShaOfHatred):

Stiu,sunt multi copii care au numele de net AndreiGamingProMincraftGamer, ceva de genul, dar cand am facut contul am facut repede, fie ce o fi la nume happy

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Superior):

Stiu ce zici dar suna cringe rau.

| 393Dan a răspuns:

Prietenos, curios si putin mai mult visator decat realist.