| IoNyShimotukushichi a întrebat:

Cum o cheama pe Iulia din iubiri secrete?

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Rudaru Raluca Loredana! Ai aici pagina ei de facebook! http://ro-ro.facebook.com/people/Rudaru-Raluca-Loredana/

3 răspunsuri:
| gabriela150 a răspuns:

Si tu esti fan Harry Potter? si eu sunt! sunt o fana foarte foarte foarte mare, am vazut toate filmele iar pe ultimul am stat pana la 2 noaptea numai ca sa il vad! big grin sunt un fan foarteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee MARE! SI am auzit ca o sa fie si Harry Potter 8, eu de abia astept(dar nu sunt sigura daca va fi dar totusi sunt optimisma) big grin

| IoNyShimotukushichi explică (pentru gabriela150):

Da s-ar putea sa fie si 8 :*

| Drosu_Adriana_1984 a răspuns:

Rudaru raluca lorena.....primesc
funda?