| ZoZoHeart a întrebat:

Cum obtii raspunsuri castigatoare?! Va rog mult de tot raspundeti repede! Sunt foarte curioasa!

Mersi mult! happy

Răspuns Câştigător
| Luori a răspuns:

Cine apreciaza raspunsul tau mai mult decat al celorlalti, iti da o fundita, adica un raspuns castigator.

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Vai de mine, cum sa nu sti. Dai cele mai inteligente si folositoare raspunsuri! Si asa poate iei si fundite!

| catthshshshs a răspuns:

Raspunsuri cat mai la obiect si cat se poate de folositoarewinking

| 334499 a răspuns:

Raspunzi cel mai inteligent si folositor dintre toti cei care-o fac tongue

| Dj Boalca a răspuns:

Ii raspunzi la intrebare si daca ii place mult ca l-ai ajutat iti ofera acolo premiul 1 pentru ajutor, sau fundita.

| ZoZoHeart explică:

Cum dai fundite? Unde sunt?