| ZoZoHeart a întrebat:

Unde e fundita pentru a acorda un premiu sau asa ceva pentru intrebare castigatoare? Raspundeti repede va rog!happyhappy

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Intreab-o pe Raluca, admin. la contact(dreapta sus pe prima pag.)

8 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

În mod normal, în partea dreaptă a fiecărui răspuns ar trebui să apară conturul cenuşiu al unei fundiţe, care devine portocalie în momentul în care dai click pe ea.Ai nimerit însă într-o perioadă în care site-ul are nişte probleme, drept urmare fundele nu se mai văd...se spunea că se va putea alege un răspuns câştigător după trei zile de la postare însă, după cum vezi, încă nu e posibil.Mai aşteaptă, nu moare nimeni fără fundă... Dacă un răspuns te-a ajutat cu adevărat, ai putea să-i trimiţi mesaj persoanei respective pentru a-i mulţumi.

| Floreenofficial a răspuns:

Nici mie nu imi mai apare. sad

Abh
| Abh a răspuns:

Eu nu am mai dat fundite de 5 zile desi se zicea ca dupa 3 zile de la aparitia intrebarii se va putea. Vise...

Abh
| Abh a răspuns:

Cory89, imi pare rau, dar stiam cum se dau funditele, insa nu apar langa raspunsuri.

| valy a răspuns:

Pai nu este... a fugittongue

| chupachups1234 a răspuns:

Sa inteleg ca nu au scos fundita, nu?

| Cory89 a răspuns:

Fundita poti sa o dai doar pentru raspunsurile primite la intrebarile puse de tine. Ea se afla in partea dreapta. Dai click pe ea si ai dat fundita la un raspuns preferat de tine tongue

| Cory89 a răspuns:

big grin Scz.nu stiam. Am vrut doar sa fiu de ajutor happy Am si eu unele probleme p'aici pe site...si observ ca nu sunt singura, tot mai multe persoane se plang ca ceva nu e in regula cu site-ul sad