| Coloringthevoid a întrebat:

Cum pot afla unde locuieste Emil Constantinescu? Sau cum pot da de el? Orice detaliu sau informatie ajuta

Răspuns Câştigător
| Dragobeta a răspuns:

Ai aici date de contact
https://constantinescu.ro/

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Intr un apartament pus la dispozitie de stat cred.
Ideal ar fi sa nu ii afli adresa ca totusi e un fost demintar si are nevoie si el de siguranta si intimitate.

| johnnny123 a răspuns:

Având în vedere că este fost președinte, Emil Constantinescu umblă peste tot cu pază SPP. Chiar dacă ai afla unde locuiește, chiar crezi că poți să te duci la el și să intrați în vorbă?

| LisaJulie a răspuns:

Un fost președinte își permite cam tot! Dar cred ca are casa prin București! De obicei pe Wikipedia găsești unde a locuit

| BobTheCat a răspuns:

Stiu ca probabil nu va fi raspunsul cautat, dar nu crezi ca ar trebui sa ii respecti intimitatea? Sa fim seriosi, tie ti-ar placea sa iti gaseasca un strain adresa? Totodata, chiar daca ai avea adresa, locul este sigur securizat, deci nu ar face mare lucru.