| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face un baiat sa ma sarute dupa o intamplare rusinoasa in care i.am spus ca imi place de el si apoi ca proasta l.am sunat si mi-a zis ca nu are nevoie de prietena

2 răspunsuri:
| ZanaCeaBuna01 a răspuns:

Dau fundita...

| AllyAll23 a răspuns:

Nu te va săruta că tu îl placi, trebuie să îl faci că el sa te placa.Afla ce ii place să facă în timpul liber, la ce se uita pe TV și multe altele, dar nu află de la el, ci de la altcineva sau aflii singura, apoi ii zici că îți plac lucrurile alea, dar înainte să aflii mai multe despre seriale, acea mâncare, acea băutură, acel film ca să creadă că îți place.Va observa câte aveți în comun, te va place și dacă se leagă ceva mai mult că sigur te și săruta.