| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot oprii experienta pe metin2 (pe un privat) Am facut un cont nou si m`am dus intr-o harta unde fac bani repede dar imi trebuie un anumit level pentru a pica bani, eu vreau sa stiu cum pot sa nu mai vina exp pe mine? Daca ziceti ca e imposibil NU este, am incercat mai de mult si a mers dar am uitat cum thinking

2 răspunsuri:
| EncoreAbcd a răspuns:

Nu poti opri experienta =]] doar sa donezi la breasla altceva nu poti face chiar daca mori si dai rr acolo iti ia foarte putin din ea... poate sa fie un bug ca sa nu cresti alta solutie nu este. Ar mai fi una vorbeste cu gm-u sa scoata ratele =]].App ce metin?happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Nu poti opri experienta" 1. Poti sa o opresti cu nu stiu ce iteme combinate 2. Celestial-World.info