| yonutz6399 a întrebat:

Cum pot sa fac mai multe like-uri la poza de profil de pe facebook? Exista vreun site care sa faca asta? big grin

Răspuns Câştigător
| Miree a răspuns:

Like-urile nu te ajută să te crezi ami frumos sau altceva. Frumuseţea nu constă într-un numră de like-uri. Şi nu există un program. Doar roagă câţiva din prieteni să-ţi dea like-uri, să te ajute.

5 răspunsuri:
| marin81 a răspuns:

Roaga-ti prietenii sa iti dea like/ Nu cred ca exista site sau mai stiu eu ce/ La fel cum nu se poate sparge nici parola etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apucă-te de cerşit.

| AndyLavy a răspuns:

Cum ce naiba te.ar ajuta asta? stii macar ce inseamna cuvantul asta? care mai e ideea daca sunt false? ca de placut oricum te plac prea putini.( pentru ca altel nu ai mai cersi like.uri); penibil!

| DomnulFantastic a răspuns:

La ce te ajuta like-urile?